bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 28 lutego 2020
  • 9 marca 2020
  • wyświetleń: 5019

Występ kabaretu Neo-Nówka przeniesiony na wrzesień

W najbliższą sobotę, 14 marca w Hali BKS Stal Bielsko-Biała miał wystąpić kabaret Neo-Nówka ze swoim najnowszym programem pt. "Żywot Mariana". Niestety, występ nie odbędzie się - poinformowali artyści w komunikacie. Wydarzenie zostaje przeniesione na 24 września na godzinę 19.00. Bilety zachowują ważność.

Neo-Nówka


Po sukcesie programu „Kazik sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający, ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów.

Bilety dostępne na stronie: biletowakasa.pl/?eid=114057

Ceny biletów: 80, 90 i 100 zł

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.