Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 lutego 2020
  • 12 marca 2020
  • wyświetleń: 3860

Funny Balls Show przeniesiony na październik

Zaplanowane na 12 marca w Domu Muzyki BCK interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny - Funny Balls Show - zostaje przeniesione na 22 października 2020. Poinformowało o tym Bielskie Centrum Kultury na swojej stronie internetowej.

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje... W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Będzie olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie.

Organizator: Pan Koncert. Bilety w cenie 45, 55 i 65 zł do nabycia na stronie bilety.bck.bielsko.pl/index.php/repertoire.html?id=113

Funny Balls Show

ar / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.