bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 30 maja 2012
  • 2 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2010

Ibiza Groove Night Session

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

1 (piątek) i 2 (sobota) czerwca, 2BeClub oraz Magnum Pub zapraszają na imprezę w klimatach fresh hits, r'n'b, house i mach up.

Reklama

magnum


W najbliższy w piątek (1 czerwca) Alien X Night Session z Dj Alien X, rezydentem klubu, znanym jako Kuba Wróbel, który ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak Atb, Freemasons, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Abigail Bailey, Rocco, Tom Novy , Flor, Neevald, Chriss Jaxx, Monosystem czy Axel Coon z formacji Scooter.

Jego ulubionym stylem jest progressive house. W swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschool'owych hitów prze r'n'b, house i electro house. Uważa , że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika.

W sobotę (2 czerwca) Ibiza Groove Night Session z Dj Neevald, MC Jacob'a, Dj Flor i Dj Alien X.

NeeVald - to szef muzyczny i dj jedynej klubowej stacji radiowej fm w Polsce - Planeta Fm Poznań. W 2010 roku wybrany przez klubowiczów najpopularniejszym dj'em w Polsce. Zagrał w najlepszych polskich klubach, z najważniejszymi postaciami muzyki klubowej odwiedzającymi Polskę.

Jacob A - to wokalista, twórca tekstów współpracujący z najlepszymi artystami muzyki house. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem

Flor - w 1994r, został dj'em w radiu Eska Wrocław. Za konsoletą na klubowych imprezach zaczął pojawiać się rok później w legendarnym w latach 90tych klubie Kazamaty we Wrocławiu, a później międzyinnymi Radiobar i Daytona, gdzie przez kilka lat był rezydentem.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj