bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 30 maja 2012
  • 2 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3297

Gemini: atrakcje na Dzień Dziecka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

W tym roku Dzień Dziecka w Gemini Park potrwa aż trzy dni. Z okazji Dnia Dziecka w dniach od 1 do 3 czerwca Gemini Park proponuje wszystkim dzieciom niezwykłe atrakcje.

Gemini, centrum handlowe, sklepy
Dzień Dziecka w Gemini Park potrwa od 1 do 3 czerwca · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


W piątek, 1 czerwca pod hasłem "Dzieciaki na etacie, czyli kim chcesz zostać w przyszłości...", w godzinach od 11 do 20.00, każde dziecko będzie mogło wcielić się w rolę detektywa, przyrodnika, lekarza, artysty, kucharza lub archeologa i sprawdzić na własnej skórze, jak to być dorosłym.

Przedłużeniem Dnia Dziecka będzie w weekend 2 i 3 czerwca w godz. od 13.00 do 18.00 MiniGemini, zorganizowane przez przedszkole niepubliczne Elf.

W sobotę i niedzielę dzieci będą mogły sprawdzić swoją plastyczną wyobraźnię, malując kredkami i pastelami, filcując i wykonując biżuterię, jak też lepiąc z gliny ciekawe coś. Dzieci będą mogły brać również udział w konkursach plastycznych z miłymi nagrodami, zaśpiewać po angielsku, zatańczyć, pomalować twarz w kolorowe tatuaże oraz oglądnąć występ iluzjonisty.

Spotkanie MiniGemini zakończą zajęcia teatralne. Będzie przygotowywanie masek i rekwizytów, jak też poznawanie tajemnic teatru i teatralnych lalek, zabawy w światło i cień oraz małe przedstawienie.

lik / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj