bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 maja 2012
  • 13 maja 2012
  • wyświetleń: 2132

Biały w finale MBTM!

W niedzielę pochodzący z Czechowic-Dziedzic Sebastian "Biały" Białek wystąpił w finale programu Must Be The Music! Zaprezentował utwór zadedykowany mamie, która tego dnia obchodziła urodziny.

Biały, Must Be The Music


- Tym razem wybór mojego utworu jest czystym zbiegiem okoliczności. Cieszę się że tak się złożyło - powiedział redakcji Sebastian przed finałem muzycznego show telewizji Polsat.

Kawałek nie przypadł jednak do gustu jury, które oceniło czechowiczanina cztery razy "nie". Choć wielu osobom piosenka się podobała, to głosów tym razem nie wystarczyło, by zwyciężyć.

- Dziękuję wszystkim za tak ogromne wsparcie i motywację. Cieszę się, że przy tak dużej oglądalności miałem możliwość zaprezentowania tak ważnych utworów dla mnie oraz dla was - powiedział jeszcze przed występem raper.

Warto wspomnieć, że Biały wcześniej wsparł inicjatywę młodej uczestniczki Aleksandry Dzwigały, która część swoich zdobytych pieniędzy w programie Must Be The Music przeznaczyła na leczenie 4-letniej Oliwki chorującej na raka. Przyczyniła się również do charytatywnego koncertu który odbędzie się końcem maja w Ostrołęce zapraszając również przy tym Białego

- Jestem zachwycony postawą tak młodej artystki. Coś niesamowitego. Biorę również udział w tej zbiórce pieniędzy i jeżeli uda mi się wygrać program część pieniędzy przeznaczę na leczenie chorej dziewczynki z Ostrołęki - obiecał przed finałem Sebastian Białek.

Przypomnijmy, że w półfinale raper Biały zaprezentował utwór "Nie płacz", oddający hołd czechowiczance, koleżance z klasy, która straciła życie w wypadku motocyklowym. Kawałek nie zachwycił jury programu, które zarzuciło mu, że przekracza on pewne granice. Widzom utwór najwidoczniej się podobał, gdyż swoimi głosami wysłali Białego do finału.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.