bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 18 czerwca 2019
  • 23 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3849

VIII Piknik Rodzinny z Nadzieją. Mnóstwo atrakcji w parku

Za nami:

W niedzielę 23 czerwca w Parku Słowackiego odbędzie się VIII Piknik Rodzinny z Nadzieją. W trakcie trwania imprezy zbierane będą pieniądze na działalność Fundacji Nadzieja w Bielsku-Białej.

piknik z nadzieją
Piknik z Nadzieją w Parku Słowackiego · fot. diecezja.bielsko.pl


23 czerwiec to przedostatnia niedziela miesiąca i jednocześnie pierwsza niedziela wakacji. To świetna okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym na świeżym powietrzu. Na pikniku spośród mocy atrakcji każdy wybierze coś dla siebie. To wspaniały wstęp do udanego wakacyjnego wypoczynku.

Podczas trwania imprezy będzie można kupić cegiełkę o wartości 15 zł, która będzie jednocześnie losem w loterii fantowej. Losowania nagród ufundowanych przez naszych wspaniałych Sponsorów będą kilka razy podczas trwania imprezy, o godz.: 13.30, 14.45, 16.30 17.30, 19.15, 20.30 oraz finałowe o 21.30. Na posiadaczy szczęśliwych losów czekają super nagrody.

Dochód uzyskany ze sprzedaży cegiełek zostanie w całości przekazany na funkcjonowanie placówek Fundacji Nadzieja w tym działającego od stycznia tego roku Domu Dziecka.

Poza atrakcjami dla ducha będzie też coś dla ciała. Na Pikniku będzie można zakupić domowej roboty ciasta, będą lody dla ochłody, zadowoleni będą też fani grillowanych przysmaków.

Jak co roku zachęcamy do udziału w konkursie Wiedzy o Piknikach Rodzinnych z Nadzieją, dla zwycięzcy przygotowano rodzinny pobyt w Gościńcu Orlik w Mirowie i zaproszenia do Parku Rozrywki Ogrodzieniec.

W Parku Słowackiego odbędzie się także zbiórka książek dla dzieci z Domu dziecka i Szpitala Pediatrycznego, a na parkingu zaparkuje Mobilny Punkt Poboru Krwi.

Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00 a pierwszym punktem programu będzie rozdanie nagród przyznanych w konkursie plastycznym "Warto Pomagać".

Program imprezy:
13.45 Pokaz Tańca
14.00 Warsztaty iluzji z Adrianem Mitorajem
15.00 Familijne przedstawienie " Morskie Opowieści" w wykonaniu Teatru Katarynka
15.45 Żeglarskie Animacje - program animacyjny dla dzieci
16.45 Fitness na trampolinach z Beti - Jumping Frog
17.00 Pokaz umiejętności psa przewodnika osoby niewidomej
17.15 Konkurs wiedzy o Piknikach Rodzinnych z Nadzieją
17.45 STAGE ILLUSION SHOW - spektakularne widowisko w wykonaniu iluzjonisty Adriana Mitoraja
19.00 Finał gry plenerowej Skarb Nadziei
19.30 Zespół WŁÓCZYKIJE - Koncert Muzyki Filmowej
20.45 Taniec Nadziei - Pomóżcie nam pobić rekord
21.00 Teatr Ognia INFERIS - w świetnej interpretacji znanych i lubianych przebojów ludowych "MY SOM STELA "

Finałem VIII Pikniku Rodzinnego z Nadzieją o godzinie 21.45 będzie Pokaz Laserów.

piknik z nadzieją

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.