bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 12 maja 2019
  • wyświetleń: 1157

Charytatywny spektakl dla dzieci z Zameczku w Rudołtowicach

Teatr Polski w Bielsku-Białek wraz z Firmą Nexteer Automotive oraz dzięki staraniom pani Anity Janci organizuje charytatywny spektakl, z którego dochód w całości zostanie przekazany na zakup specjalistycznej wanny dla niepełnosprawnych Dzieci z Zameczku w Rudołtowicach.

Charytatywny spektakl "Pomoc Domowa" będzie można zobaczyć w dniu 28 maja o godzinie 19.00.

Opis spektaklu:

Doświadczona w damsko-męskich bojach pokojówka Nadia musi zmierzyć się w nowym miejscu pracy z kolejnymi wyzwaniami. Tym razem wszelkie próby ratowania sytuacji znacznie komplikuje fakt, że wszyscy bohaterowie znajdują się jednocześnie w jednym mieszkaniu. Nadia musi się zatem nieźle nakombinować, żeby uchronić Norberta i Pszczółkę oraz Olgę i Misiaczka przed ujawnieniem.

"Pomoc domowa" Marca Camolettiego to druga część kultowego i uwielbianego przez widzów spektaklu "Boeing Boeing" tego samego autora. Znakomita adaptacja Bartosza Wierzbięty, reżyseria Witolda Mazurkiewicza oraz świetna obsada - po raz kolejny gwarantują dobrą zabawę!


Bilety dostępne są na stronie Teatru teatr.bielsko.pl/spektakl/pomoc-domowa (wystarczy wybrać spektakl 28 maja godz. 19.00).

Teatr Pomoc Domowa

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.