bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 10 maja 2019
  • 11 maja 2019
  • wyświetleń: 1079

Artystyczna Majówka z Domem Kultury w Wapienicy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj

Za nami:

11 maja o godz. 17.00 w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się koncert pt. "Artystyczna Majówka z Domem Kultury w Wapienicy"

taniec
Zespół taneczny z DK Wapienica · fot. Dom Kultury w Wapienicy


W koncercie wystąpią zespoły z Miejskiego Domu Kultury - Domu Kultury w Wapienicy, będą to zespoły taneczne - IMPULS, CONTRA, dziecięce zespoły taneczne PINK, SPOKO, FLEX-DANCE, FLEKSIKI, CONTRA-JUNIOR , prowadzone przez choreografa Paulinę Kawkę, młodzieżowe, dancehallowe zespoły taneczne - SCHOCKO-DANCE - instruktor Maja Kozioł, hip-hopowy zespół D.G.F CREW - choreograf Paulina Kachel, Kapelka Mała Wapienica prowadzona przez muzyka Kingę Wrzeszcz oraz Kapela Folkowa Wapienica prowadzona przez muzyka Małgorzatę Gembalę.

Gościnnie wystąpi wokalistka KATARZYNA PIERON. Na scenie BCK łącznie pojawi się 150 osób. Koncert ten jest świętem Domu Kultury w Wapienicy, cieszy się ogromnym zainteresowaniem rodziców, którzy mogą zobaczyć efekt rocznej pracy choreografów i muzyków z ich dziećmi. Koncert poprowadzi Marek Kamiński.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia przed koncertem.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj