bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 kwietnia 2012
  • 15 czerwca 2012
  • wyświetleń: 4723

Konkurs fotograficzny "Migawka"

To była wyjątkowa edycja konkursu „Migawka” organizowanego przez Młodzieżową Radę Miasta. Liczba uczestników oraz nadesłanych prac zaskoczyła organizatorów. Na konkurs nadesłano 680 zdjęć wykonanych przez blisko 100 młodych fotografów.

migawka, fotografia


Po raz pierwszy w konkursie znalazły się również prace wykonane przez młodzież spoza Bielska-Białej. W ósmej edycji konkursu w skład jury weszli: Jan Dzida- Przewodniczący Komisji Edukacji i Kultury Rady Miejskiej, Andrzej Baturo-Fotograf, Joanna Chudy- Fotograf, Lucjusz Cykarski- Fotograf, a także Jolanta Działowa, Dominika Handzlik i Joanna Rusin, które reprezentowały Komisję Kultury Młodzieżowej Rady Miasta.

Podczas ogłoszenia wyników Lucjusz Cykarski pokreślił, że nadesłane fotografie były na wysokim poziomie. W tym roku uczestnicy konkursu nadsyłali zdjęcia w 4 kategoriach: „Harmonia i dysharmonia”, „Żywioły”, „Chwila” oraz „My”. W środę w sali sesyjnej ratusza nagrodzono laureatów.

Konkurs fotograficzny "Migawka" · fot. UM Bielsko-Biała


Zwycięzcom poszczególnych kategorii prezydent Jacek Krywult wręczył statuetkę „Szklany statyw” oraz atrakcyjne nagrody.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.