bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 27 kwietnia 2019
  • 4 maja 2019
  • wyświetleń: 5667

Majówka w Starym Bielsku przeniesiona na 12 maja

Za nami:

W związku z mało optymistycznymi prognozami pogodowymi, organizatorzy Pikniku Starobielskiego podjęli decyzję o jego przeniesieniu z 5 na 12 maja.

Piknik w Starym Bielsku
Piknik w Starym Bielsku · fot. Dom Kultury Stare Bielsko


W niedzielę, 12 maja na terenach zielonych wokół plebani parafii św. Stanisława w Starym Bielsku odbędzie się Piknik Starobielski.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 na terenach zielonych wokół plebani kościoła św. Stanisława. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie atrakcji dla wszystkich uczestników - bez względu na wiek.

Przygotowano występy artystyczne dzieci z lokalnego Przedszkola, Szkoły Podstawowej oraz Domu Kultury. Będą pokazy ZUMBY, karate tradycyjnego oraz saksofonowy koncert Beskidzkiego Instytutu Jazzu.

Dla dzieci i najmłodszych przygotowano ciekawe gry, konkursy i zabawy. Będzie można stracić trochę energii na dmuchanym zamku oraz ściance wspinaczkowej.

Ze specjalnymi pokazami przyjedzie jednostka OSP Stare Bielsko, która przeprowadzi symulację akcji gaśniczej oraz zaprezentuje swoją Drużynę Młodzieżową. Pojawi się również specjalistyczna karetka Pogotowia Ratunkowego.

Specjalnymi gośćmi Pikniku Starobielskiego będzie Zespół Regionalny Piasrzowianki, natomiast atrakcją wieczoru będzie występ zespołu "SEKRET". Podczas majówki rozegrany zostanie również Turniej na Megapiłkarzykach o puchar Księdza Proboszcza. W serwowanym menu, oprócz klasycznych potraw grillowych nie zabraknie tradycyjnego starobielskiego smalcu i lokalnej grochóweczki.

Całość imprezy zakończy pokaz sztucznych ogni.

piknik starobielski

ups, ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.