bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 16 kwietnia 2012
  • 21 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2293

I LOVE 2BE DJ IGO

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W najbliższy weekend 20 i 21 kwietnia, 2BeClub oraz Magnum Pub zapraszają na imprezę w klimatach fresh hits, r'n'b, house i mach up. Impreza z Dj Alien X i Dj IGO.

klub 2be


Już w piątek (20 kwietnia) impreza z Dj Alien X, rezydentem klubu, znanym jako Kuba Wróbel, który ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak Atb, Freemasons, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Abigail Bailey, Rocco, Tom Novy , Flor, Neevald, Chriss Jaxx, Monosystem czy Axel Coon z formacji Scooter.

Jego ulubionym stylem jest progressive house. W swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschool'owych hitów prze r'n'b, house i electro house. Uważa , że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika.

W sobotę (21 kwietnia) electro house, vocal i pozytywne funky, to idealny przepis na udaną imprezę, który serwuje sam DJ IGO.

DJ IGO zaczął swoją podróż muzyczną od seta w tyskiej Tokarni w 2005 roku. Od tamtego czasu, dzięki spotkaniom za konsoletą z wieloma osobami odnalazł swój styl muzyczny, który kręci się wokół różnych odmian house'u, mieszanki electro i tech-house'u, dopełnianych vocalami. Obecnie jest rezydentem w 2BeClub i tyskiej Avangardzie.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj