bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 26 marca 2019
  • 5 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1877

Koncert Piotra Bukartyka z zespołem Ajagore w Kubiszówce

Za nami:

5 kwietnia o godz. 19.00 w Kubiszówce odbędzie się koncert Piotra Bukartyka z zespołem Ajagore! Występ obdarzonego niezwykłym poczuciem humoru muzyka odbędzie się w ramach 65. Bielskiej Sceny Piosenki Niebanalnej.

Reklama

Koncert Piotra Bukartyka z zespołem Ajagore w Kubiszówce


Projekt Bukartyk/AJAGORE to efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka -znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości i muzyków grupy AJAGORE- instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy- od Jazzu, rhythm and blues przez amerykański folk, country i nasze tradycje ludowe.

Warto nadmienić iż muzycy AJAGORE towarzyszą na co dzień w muzycznej wędrówce Grażynie Łobaszewskiej czy Jorgosowi Skoliasowi

Z kolaboracji Bukartyk/AJAGORE musiało powstać zatem coś nietuzinkowego a gdy dodamy do tego bezkompromisowy komentarz wobec otaczającej nas rzeczywistości będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem absolutnie dziś na scenie niespotykanym.

Bilety do nabycia w Kubiszówce. Rezerwacja pod nr tel.: 33/ 812 58 86 w godz. 8:00 - 18:00.

Cena biletu:
  • 55 zł (przedsprzedaż do 03.04.2019)
  • 65 zł (od 04.04.2019)

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.