Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 marca 2019
  • 5 lipca 2019
  • wyświetleń: 379

Beer Fest - inicjatywa w ramach Green Hops on Tour

Za nami:

3BF | Bielsko-Biała Beer FestPrzyjdź i przybij pionę z przedstawicielami Polskich browarów rzemieślniczych. Pojaw się na wydarzeniu i poznaj niezwykle bogaty świat polskiej branży piwnej.

Kup bilet

Piątek, 5 lipca 2019 o godz. 15:00

Metrum Jazz Club
Partyzantów 22, Bielsko-Biała


Przekonaj się, że piwo piwu nie równe. Rozsmakuj się w dziesiątkach styli i w setkach nowych smaków! Dla smakoszy organizujemy strefę food-truck'ów z dziesiątkami dań z różnych zakątków świata.Do tego koncerty dub & raggae: Lonely Tree SoundSystemTo wydarzenie, na którym musisz być i koniecznie pojaw się z przyjaciółmi!

Beer Fest - inicjatywa w ramach Green Hops on Tour


Bielsko-Biała Beer Fest

Przyjdź i przybij pionę z przedstawicielami Polskich browarów rzemieślniczych. Pojaw się na wydarzeniu i poznaj niezwykle bogaty świat polskiej branży piwnej. Przekonaj się, że piwo piwu nie równe. Rozsmakuj się w dziesiątkach styli i w setkach nowych smaków! Dla smakoszy organizujemy strefę food-truck'ów z dziesiątkami dań z różnych zakątków świata.


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.