bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 6 marca 2019
  • 12 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1614

Teatr Polski: wystawa fotografii Mateusza Zakłady "Miejskie Kadry"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Za nami:

10 marca o godz. 16:30 w Teatrze Polskim będzie miał miejsce wernisaż wystawy fotografii Mateusza Zakłady "Miejskie Kadry".

ystawa fotografii Mateusza Zakłady "Miejskie Kadry


Gościem specjalnym autora będzie duet Madame Jean Pierre, który zagra wyjątkowy, akustyczny koncert. Joanna Markowska - wokalistka o niezwykłym "ciemnym" głosie wraz z gitarzystą Maciejem Muszyńskim wykonają pełne ciepła i emocji kompozycje, oparte na pięknych melodiach rozwijających się w żywiołowe improwizacje.

Wystawa fotografii Mateusza Zakłady „Miejskie Kadry” to zestawienie prac z okresu kilku lat obserwacji przede wszystkim polskiego otoczenia - autor nazywa je emocjonalnymi z uwagi na to, w jaki sposób powstają: „fotografowanie jest dla mnie zawsze zajęciem magicznym, angażuję w to całe swoje ciało, ale i ducha, a przede wszystkim emocje, co daje mi satysfakcję, rozwija zmysły, wyostrza wrażliwość i uczula na dostrzeganie z pozoru niedostrzegalnego".

Wernisaż odbędzie się 10 marca o godz. 16:30 w kawiarni na I piętrze Teatru Polskiego. Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać w czasie trwania spektakli na dużej scenie do 14 kwietnia 2019.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj