bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 12 kwietnia 2012
  • 25 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2496

Wystawa: fotografie zwierząt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

Do 30 kwietnia na terenie Gemini Park będzie gościć wystawa „Do serca przytul psa, weź na kolana kota”, przygotowana przez Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej.

schronisko
od 11 do 30 kwietnia, wystawa fotografii adoptowanych zwierząt


Na fotografiach pracownicy schroniska „Reksio” uwiecznili zwierzęta, które w wyniku adopcji znalazły serdeczny dom, oraz tych wszystkich, którzy „do serca przytulili psa i wzięli na kolana kota”. Pełne radości oczy zaadoptowanych zwierząt i rozświetlone twarze ich opiekunów przekonają zapewne wszystkich oglądających do słuszności tej formy pomocy.

Podczas trwania wystawy można uzyskać informacje o działalności schroniska oraz przekazaniu 1% podatku na jego rzecz. W zeszłym roku, dzięki szczodrości bielszczan, schronisko zakupiło samochód, niezbędny do jego funkcjonowania.

Gemini Park konsekwentnie wspiera ideę adopcji bezdomnych zwierząt, współpracując z Fundacją Zmieńmy Los, która w porozumieniu z okolicznymi schroniskami szuka dobrych domów i kochających opiekunów dla samotnych psów i kotów. W ramach tej współpracy na terenie Centrum organizowane są regularnie spotkania, kiedy to klienci mogą poznać bezdomne zwierzaki i zastanowić się nad adopcją lub też przekazać na ich rzecz pieniądze, żywność, koce, miski, smycze.

Gemini Park zaprasza wszystkich bielszczan wraz z rodzinami do odwiedzenia Centrum i oglądnięcia wystawy, jak też wsparcia bielskiego schroniska. Wystawa, świadectwo wielkiej miłości, może stać się nauką dla dzieci oraz zastrzykiem dobrej energii dla wszystkich.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj