bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 4 kwietnia 2012
  • 18 lipca 2012
  • wyświetleń: 3946

Letnie warsztaty muzyczne

Za nami:

"Poznajmy nasze korzenie", pod takim hasłem od 8 do 14 lipca oraz od 15 do 21 lipca odbędą się letnie warsztaty dla dzieci i młodzieży w Dworze Kossaków w Górkach Wielkich.

dwór kossaków
Warsztaty odbędą się w Dworze Kossaków


warsztaty muzyczne
Warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 18 lat


warsztaty muzyczne
Zajęcia poprowadzą Józef Broda i Janusz Kohut


Warsztaty "Poznajmy nasze korzenie" to połączenie wakacyjnego wypoczynku z niezwyklą i niezapomniana przygodą. Warsztaty dla 20 osób w wieku od 12 do 18 lat poprowadzą Józef Broda i Janusz Kohut.

Uczestnicy warsztatów przez 7 dni będą mieli możliwość obcowania z muzyką, sztuką i niepowtarzalną atmosferą. Pod czujnym okiem prowadzących nauczą się patrzeć na świat poprzez pryzmat dźwięków, wykonają też proste instrumenty muzyczne.

Odwiedza wyjątkowe miejsca - dom Józefa Brody, gdzie usłyszą niepowtarzalny dźwięk trabity w naturalnej scenerii, muzeum koronek i instrumentów ludowych. Odwiedza Chlebowa Chatę, a nocą podpatrywać będą życie nietoperzy, które w Górkach Wielkich znalazły swoje schronienie.

Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólny koncert z udziałem uczestników oraz prowadzących zajęcia artystów.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.