bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 14 grudnia 2018
  • 21 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1598

Wesele w Folvarku u Klimosza - uczyńmy ten dzień wyjątkowym

Ślub to szczególne wydarzenie, które wymaga wyjątkowej oprawy. Warto, by każdy szczegół uroczystości weselnej został dopięty na ostatni guzik. W jaki sposób ogarnąć to wszystko? Najlepiej poprosić o pomoc specjalistów, takich jak konsultanci ślubni z Folvarku Klimosz, idealnego miejsca na organizację Waszego wesela.

Wesele w Folvarku u Klimosza


Załatw wszystko w jednym miejscu


Organizacja wesela wymaga dobrego planowania i zgrania ze sobą wielu elementów. Jak znaleźć czas na to wszystko przy dzisiejszym trybie życia, gdy czasami brakuje nam nawet chwili na odpoczynek? Dużym udogodnieniem jest możliwość załatwienia wszystkiego w jednym miejscu. Taką opcję proponuje Folvark Klimosz. Nasi konsultanci ślubni doradzą Wam nie tylko jakie wybrać menu lub jak przystroić salę, ale również pomogą w wyborze odpowiedniego zespołu czy fotografa. Pomożemy dopiąć na ostatni guzik każdy szczegół związany z przebiegiem tego wyjątkowego dnia. Obsłużyliśmy już wiele wesel, dlatego dobrze wiemy na co zwracać uwagę i o czym należy pamiętać.

Wystawne przyjęcie bez wydawania fortuny


Miejsce organizacji wesela ma ogromne znaczenie, aby impreza okazała się sukcesem. Ważne by dom weselny nie znajdował się daleko, a jego otoczenie i sama sala wyglądały elegancko i ze smakiem. Istotne jest również bogate menu. Wszystkie te wymagania spełnia Folvark Klimosz. Położony jest w malowniczej okolicy, zaledwie 5 km od Cieszyna. Nowa, wyremontowana sala robi duże wrażenie. Nasi konsultanci pomogą wybrać menu dopasowane do Waszego budżetu i oczekiwań.

Dla wesel powyżej 100 osób widokowy lot samolotem w gratisie.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.