bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 28 marca 2012
  • 15 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 4586

Koncert Jaromia Nohavicy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej" podaj

Za nami:

Koncert Jaromira Nohavicy, to kolejna impreza z cyklu "Czuli barbarzyńcy. O kulturze czeskiej w XX wieku" organizowanego przez Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej.

jaromir nohavica
15 kwiecień, koncert czeskiego barda Jaromira Nohavicy


W ramach cyklu, którego pomysłodawcami są dr Dorota Siwor i Jerzy Marek - wykładowcy na specjalności język polski z informacją naukową i bibliotekoznawstem w bielskim Kolegium, odbywają się spotkania, wykłady, dyskusje, prezentacje filmów i koncerty, których wspólnym celem jest przybliżenie kultury współczesnych Czechów i rozważanie naszych wzajemnych związków.

Gośćmi cyklu są twórcy, tłumacze, badaczy historii, kultury i literatury Czech. Odbyły się już spotkania z Aleksandrem Kaczorowskim, Antonim Krohem i Mariuszem Suroszem. 27 marca gościem był także Robert Makłowicz - znany publicysta, autor kilku książek i wielu felietonów, miłośnik kuchni i (nie tylko) kulinarnych podróży.

15 kwietnia w ramach cyklu, Bielsko-Biała odwiedzi znany czeski bard, Jaromir Nohavica. Jego koncert - jedyny w najbliższym czasie w Polsce - rozpocznie się o godzinie 18.00 w Klubie Klimat.

Ceny biletów: 40 zł (miejsce siedzące) i 30 zł (miejsce stojące). Specjalna zniżka przewidziana jest dla studentów Kolegium - 30 zł (miejsce siedzące). Zakup po okazaniu legitymacji tylko w sekretariacie ogólnym Kolegium.

Bilety do nabycia w Klubie Klimat, w sekretariacie Kolegium oraz na stronie klubklimat.pl.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej" podaj