Og�oszenia Bielsko-Bia�a Og�oszenia Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 4 października 2018
  • 6 października 2018
  • wyświetleń: 7357

Bielszczanin wystąpił w Mam Talent. Emisja odcinka w najbliższą sobotę

W najbliższym odcinku popularnego talent show "Mam Talent" wystąpi Dariusz Krupa - 46-letni bielszczanin, który przed jury zaprezentuje swoje umiejętności muzyczne i wokalne.

dariusz krupa
fot. TVN


Dariusz występował już w przedszkolu. Mając 4, może 5 lat zaśpiewał piosenkę dla mamy na akademii, efektem czego były łzy na twarzach wszystkich obecnych kobiet. Do dziś uznaje to wydarzenie za swój największy sukces. Nigdy nie kształcił się muzycznie. W wieku 17 lat kupił swoją pierwszą gitarę i uczył się grać ze słuchu. Próbował swoich sił w dwóch zespołach rockowych, ale jak sam mówi "nic z tego nie wyszło".

W 1992 roku zaśpiewał na festiwalu Piostor Gorol Song, na którym otrzymał wyróżnienie. Dało mu to możliwość zaprezentowania się na Festiwalu Jaszczury w Krakowie, na którym sędziowali Jacek Kaczmarski i Marek Niedźwiedzki. Zaśpiewał wtedy wraz ze swą małżonką. Darek marzy, by zaistnieć jeszcze w świecie muzycznym, wydać płytę i chociażby "jednego hita". 26 lat mieszkał we Francji, a do Polski wrócił wiosną tego roku. W Paryżu zaczął śpiewać w metrze i tak udało się mu przeżyć te wszystkie lata. Udział w "Mam Talent!" jest próbą ułożenia sobie muzycznego życia w Polsce.

Emisja odcinka w sobotę 6 października o godz. 20:00 w TVN

dariusz krupa
fot. TVN

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.