bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 26 września 2018
  • 18 listopada 2018
  • wyświetleń: 2594

Koncert Raz, Dwa, Trzy Ważne piosenki - Czechowice Rock&Blues Festiwal

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

"Ważne piosenki" to wyjątkowa podróż po świecie muzycznych inspiracji zespołu Raz Dwa Trzy. Na ich tle Adam Nowak snuje opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy. Zapraszamy do spędzenia wspólnego wieczoru i wysłuchania historii zamkniętych w "Ważnych piosenkach".

Zespół Raz Dwa Trzy pojawi się w klubie Chacharnia w ramach Festiwalu - Stacja Czechowice-Dziedzice - Rock & Blues Festiwal! To już piąta, jubileuszowa edycja tego wydarzenia!

Wejście - godz. 18:00
Support - godz. 19:00
Raz Dwa Trzy - godz. 20:00

Bilety:
  • Miejsca siedzące: WYPRZEDANE
  • Miejsca stojące: 45zł przedsprzedaż / 60zł w dniu koncertu


Bilety będą dostępne w klubie CHACHArnia. Można je również zakupić wirtualnie wykonując przelew na konto o nr: 45 1090 2590 0000 0001 2288 9554. W tytule prosimy podać: imię i nazwisko z dopiskiem: RAZ DWA TRZY oraz nr telefonu (po zakupie biletu drogą wirtualną będziemy się z Państwem kontaktować i udzielać informacji odnośnie odbioru biletu). Potwierdzenie przelewu należy wysłać na: rezerwacje@dziedzice.pl.

Szczegóły pod nr tel: 608-158-716.

SUPPORT:

Box Canyon to jeden z najbardziej interesujących zespołów bluesowych działających w Polsce. Zespół powstał w 2012 roku i tworzy go czterech muzyków, z trzech różnych krajów (m.in. z U.S.A.). Zespół koncertuje w całym kraju a jego nagrania emitowane były na antenie ogólnopolskich stacji radiowych - m.in. Polskiego Radia Katowice oraz Antyradia. W 2013 roku zespół stworzył i nagrał także piosenkę tytułową dla festiwalu filmowego The Art of Ride.

Swoją muzykę Box Canyon określa jako "americana", łącząc silne wpływy najlepszych tradycji muzyki bluesowej z rock’n’rollem, country i funkiem. Box Canyon to fantastyczna energia żywej muzyki w oryginalnym amerykańskim brzmieniu!Klub Muzyczny CHACHArnia


Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj