bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 sierpnia 2018
  • 28 września 2018
  • wyświetleń: 1814

Gorączka Weselnej Nocy - udawana impreza weselna w Chacharni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

Gorączka Weselnej Nocy - fantastyczna i wyjątkowa noc w klubie Chacharnia po raz dziesiąty obędzie się w piątek, 28 września.

Kto z nas nie lubi imprezy weselnej? Siedzicie w domu i zastanawiacie się: "hmmm, ale bym poszedł pobawić się na jakieś wesele"? Często tak sobie mówimy. Ale z prawdziwym weselem kojarzą nam się tylko wydatki - sukienka, garnitur, no i ile włożyć do koperty. Dlatego my wychodzimy Wam naprzeciw! Za jedyne 10 zł zorganizowaliśmy dla Was Gorączkę Weselnej Nocy, na którą serdecznie zapraszamy 28 września o godz. 21.00.

Przygotowaliśmy dla Was weselny wystrój klubu, będziemy się bawić z cudowną Młodą Parą do największych hitów muzyki weselnej. Przeprowadzimy najbardziej znane zabawy weselne a o północy czekają nas oczepiny. A całej imprezie towarzyszyć będzie jedyna w swoim rodzaju wódka weselna!

Nie ma się co zastanawiać, zarezerwuj stolik już dzisiaj i baw się na najlepszym Weselu razem z nami!

Jesteśmy dla Was i lubimy zaskakiwać! Dokładamy wszelkich starań, żeby każda noc w naszym klubie była wyjątkowa.

  • Imprezę nakręca : DJ GROMI
  • Wstęp: 10 zł
  • Start: 21.00
  • Rezerwacje: (32) 722-60-38


Klub Muzyczny CHACHArnia


Chcecie zorganizować przyjęcie niespodziankę dla bliskiej osoby lub niezapomniany wieczór panieński przyjaciółki? Nie ma nic prostszego, wystarczy wykonać jeden telefon do naszej Sandry, która zajmie się wszystkim za Was!

Nasz klub to idealne miejsce do organizacji tego typu imprez, dlatego zachęcamy do kontaktu: 698-119-935.

PS. Pamiętajcie, że jeśli Sandra nie odbiera w danym momencie, to na pewno oddzwoni jak tylko będzie mogła rozmawiać.

Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj