bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 marca 2012
  • wyświetleń: 3297

Kolegium: o kulturze czeskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej" podaj

Już w najbliższy wtorek, 6 marca, zainaugurowany zostanie cykl "Czuli barbarzyńcy" O kulturze czeskiej w XX wieku". Gośćmi cyklu będą m.in. Aleksander Kaczorowski, Mariusz Surosz, Jerzy Kronhold, Robert Makłowicz i Jaromir Nohavica.

Praga, Czechy
Stolica Czech - Praga


Projekt przygotowany przez Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej ma na celu przybliżenie wybranych aspektów kultury czeskiej w wieku XX oraz rozważenie istotnych zagadnień relacji pomiędzy Czechami i Polakami w tym czasie.

Działania zostały zaplanowane jako cykl spotkań, prezentacji, pokazów. Imprezy mają w większości charakter otwarty, przeznaczone są dla studentów Kolegium Nauczycielskiego oraz zainteresowanych mieszkańców Bielska-Białej, w szczególności dla młodzieży. Wszystkie imprezy (poza koncertem J. Nohavicy) odbędą się w siedzibie Kolegium Nauczycielskiego przy ul. Krakowskiej 30.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej" podaj