Rozrywka

  • 26 czerwca 2018
  • 1 lipca 2018
  • wyświetleń: 2171

"Kuba Guzik i tajemniczy ląd", czyli moc magii i przygód w Multikinie!

Materiał partnera:

Fantastyczna podróż na kraniec świata, smoki, magia, piraci i ratowanie zaginionej księżniczki - to wszystko i o wiele więcej czeka na wszystkich widzów Multikina, którzy od 29 czerwca wybiorą się na film "Kuba Guzik".

Dawno, dawno temu pośród szerokich wód oceanu była sobie maleńka wyspa z jedną linią kolejową, dwiema górami i populacją liczącą aż czterech mieszkańców. Pewnego dnia listonosz przywiózł tam tajemniczą paczkę z małym chłopcem w środku. Gospodarze przyjęli dziecko z otwartymi ramionami, nazwali go Kuba Guzik i opiekowali się nim jak własnym. Po upływie 10 lat od tego zdarzenia jeden z mieszkańców wyspy - a zarazem najlepszy przyjaciel chłopca - postanawia opuścić wyspę przy pomocy swojej niezwykłej lokomotywy. Po kilku przeróbkach pojazd jest gotowy do podróży przez wodę. Kuba, mimo początkowego sprzeciwu maszynisty, dołącza do niesamowicie zapowiadającej się wyprawy. Chłopiec ma nadzieję, że dowie się skąd pochodzi i kim naprawdę jest. Ogromne fale wzburzonego morza wyrzucą ich na brzeg krainy, w której rządzi cesarz Ping Pong. Okazuje się, że władca bardzo potrzebuje pomocy dwójki przyjaciół, bowiem groźni piraci porwali jego piękną córkę - księżniczkę Li Si. Bohaterowie ruszają na ratunek. Przed nimi krainy pełne smoków, wulkanów i niebezpieczeństw, ale i także pięknych przygód.

Multikino zaprasza na niezwykłą ekranizację przetłumaczonego na 33 języki światowego bestsellera pt. "Kuba Guzik i maszynista Łukasz" Michaela Ende - autora książki, na podstawie której powstał słynny film fantasy: "Niekończąca się opowieść". Zaczyna się największa przygoda!Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj