Rozrywka

  • 17 maja 2018
  • wyświetleń: 2662

Multikino z ofertą dla uczniów i studentów w całej Polsce

Materiał partnera:

Multikino wprowadziło do oferty ogólnopolskiej M!Kartę - wyjątkową akcję skierowaną do wszystkich uczniów oraz studentów. Dzięki M!Karcie bilety od poniedziałku do czwartku na seanse 2D z bieżącego repertuaru Multikina kosztują jedyne 14,9 zł za sztukę.

M!Karta to rozwiązanie, które z pewnością odciąży budżet każdego ucznia oraz studenta i pozwoli utrzymać portfel w dobrej kondycji. Karta jest ważna rok i kosztuje jednorazowo 14,9 zł. Nie wymaga podpisywania żadnych umów, dlatego można z niej zrezygnować w każdej chwili. Dzięki niej bilety na seanse 2D od poniedziałku do czwartku kosztują 14,9 zł za sztukę. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary. Tańsze bilety to jednak nie wszystko, co zyskujemy z M!Kartą. Dla posiadaczy karty Multikino przygotowało zestaw Oscar (średni napój oraz średni popcorn) dostępny w promocyjnej cenie 14,90 zł przez cały tydzień.

M!Karcie patronuje BLIK. Osoby, które zdecydowały się nabyć bilet online, płacąc BLIKIEM, za bilet do Multikina zapłacą 14,9 zł zarówno w tygodniu, jak i przez cały weekend!

Od teraz wyjścia do kina z M!Kartą to same korzyści! Za każdy kupiony bilet lub zestaw Oscar na M!Karcie naliczany jest 1 punkt. Po zebraniu 5 punktów automatycznie generowany zostanie kod, który należy zamienić na bilet do kina (ważny od poniedziałku do czwartku na filmy 2D). Z gratisowego biletu mogą skorzystać również osoby nie będące uczniami czy studentami.

Zapominalscy nie muszą się martwić - karta istnieje także w formie wirtualnej. Wystarczy ją zarejestrować na stronie http://www.multikino.pl i okazać przy kasie na ekranie swojego smartphone’a.

- Millenialsi to wymagająca grupa, która ma jasno sprecyzowane oczekiwania. Postanowiliśmy przygotować dla nich ofertę, idealnie skrojoną pod ich potrzeby. I tak oto powstała M!Karta - mówi Igor Przespolewski, Marketing Manager Multikino S.A. - Zanim zdecydowaliśmy się wprowadzić M!Kartę w całej Polsce, przez kilka miesięcy testowaliśmy ją na warszawskich uczniach i studentach. Oferta okazała się strzałem w dziesiątkę.

Więcej informacji: http://www.multikino.pl/mkarta.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj