Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 lutego 2012
  • 29 lutego 2012
  • wyświetleń: 2683

Kino Kobiet w Heliosie

Za nami:

W środę 29 lutego, Kino Helios zaprasza wszystkie Panie… i tylko Panie na cykl wieczorów filmowych dla Kobiet. Początek o godzinie 18.30.

kino helios
29 luty, Wieczór Kobiet w Kinie Helios


Specjalne seanse filmowe adresowane do Pań cieszą się ogromną popularnością. Każde ze spotkań przygotowywane jest z dużym rozmachem oraz z doborem partnerów i sponsorów i z dbałością o lekko zwariowaną atmosferę. Tym razem Kino Helios zaprasza na film "Odrobina nieba".

Ponadto, przygotowano mnóstwo atrakcji. Między innymi: kompletna metamorfoza ufundowana przez Atelier wizerunku Bożeny Kowalskiej, sesja zdjęciowa ufundowana przez Dariusza Lekkiego, kolacje w hotelu Qubus, zaproszenia do Fitnes Klubu Atmosfera i wiele innych...

„Odrobina nieba” to najpiękniejsza historia miłosna od czasów „Love Story” i najzabawniejsza słodko-gorzka komedia od oscarowego sukcesu klasycznych dziś „Czułych słówek”.
Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood - Kate Hudson wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana - w tej roli główny konkurent Antonio Banderasa do miana latynoskiego amanta wszech czasów - Gael Garcia Bernal. Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku... Czy uczucie okaże się silniejsze od przeszkód, stawianych przez kapryśny los?

Cena biletu 22 zł. Istnieje możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.). Bilety już w sprzedaży.

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.