Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 3 lutego 2012
  • wyświetleń: 1445

Wystawy w Galerii Bielskiej BWA

W Galerii Bielskiej BWA do 12 lutego trwa wystawa malarstwa Czesława Wieczorka. W piątek 3 lutego o 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy wrocławskiej artystki Kasi Kmity "Must Have It", a w sobotę o godz. 11.00 wycinankowe warsztaty z Kasią Kmitą.

21 lutego zainaugurowany zostanie projekt francuskiej artystki Carole Banzaken "Saviv, Saviv", która - zainspirowana historią Bielska-Białej i losem tutajszej synagogi - swój projekt przygotowała specjalnie dla Galerii Bielskiej BWA.

Dzień Kobiet Galeria przywita wystawą Agaty Zbylut pt. "Nic nie jest takie jak mówią", a marzec zakończy otwarciem wystawy prac dyplomowych powstałych na warszawskiej ASP w pracowni prof. Leona Tarasewicza i Pawła Susida pt. "Rozstanie". 10 marca Galeria raz jeszcze powróci do tematyki kobiecej, zapraszając na film i wykłady pod hasłem "Dzień Kobiet - czy mamy co świętować?", przybliżając sytuację kobiet w Indiach, Ghanie i Polsce.

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.