bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 lutego 2012
  • 7 lutego 2012
  • wyświetleń: 2552

Gemini Park: Ferie z Cinema 5D

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

W dniach od 6 do 12 lutego Gemini Park zaprasza w ekscytujący świat kina 5D.

gemini park
Od 6 do 12 lutego, fascynujące seanse filmowe w technologii 5D w Gemini Park


Zima sprawiła wszystkim dzieciom odpoczywającym od szkoły wielką niespodziankę - przyniosła śnieg, słońce i mróz. Każde jednak chętnie urozmaici - miłe zabawy na śniegu, na sankach czy nartach - pełnym wrażeń seansem filmowym.

W dniach od 6 do 12 lutego, czyli w drugim tygodniu ferii, na górnym parkingu Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park stanie Kino Emocji CINEMA 5D, które zaprosi dzieci i ich rodziców na fascynujące seanse w technologii 5D.

W repertuarze kina znajdą się filmy „Zemsta królika”, dozwolony dla dzieci w wieku od 5 lat, oraz „Asylum”, skierowany do osób od 13 roku życia.

Bezpłatny bilet na filmowy seans w dniach od 6 do 12 lutego w Kinie Emocji CINEMA 5D można otrzymać wyłącznie w zamian za dokonanie zakupów za kwotę minimum 50 zł w dniach od 4 do 12 lutego na terenie Gemini Park.

Bilety będą wydawane na podstawie okazanych paragonów przez hostessy na stoisku promocyjnym na parterze Centrum, koło kawiarni Kenya Cafe, w dniach od 4 do 12 lutego w godzinach od 10.00 do 21.00. Paragony otrzymane jednego dnia sumują się. Ilość biletów na seanse Kina Emocji CINEMA 5D jest ograniczona.

Kino „piątego wymiaru” wywołuje ogromne emocje u każdego widza, który odbiera film wszystkimi zmysłami: czuje podmuch wiatru, krople deszczu czy zapach mokrej ziemi. Dzięki temu wciela się w bohatera filmu i wraz z nim przeżywa najbardziej fantastyczne przygody.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj