bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 20 lutego 2018
  • 5 marca 2018
  • wyświetleń: 2252

2B Wheel’d- nietuzinkowy pokaz filmów rowerowych w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Za nami:

Już początkiem marca, w kinie Helios w bielskiej Sferze, będzie można zobaczyć rowerową kinematografię z rodzimego podwórka i nie tylko.

2B Wheel’d
fot. materiały prasowe


Fundacja FOR EVENT wspólnie z bielskim kinem Helios, 5 marca o godzinie 18:00 zapraszają na projekcję filmów rowerowych i nie tylko. Od godziny 18:00 dla uczestników będzie gotowy bike pit i parę niespodzianek, między innymi zmagania goldsprintowe systemem pucharowym, dzięki którym będzie można zgarnąć nagrody rzeczowe.

Podczas seansu odbędzie się premiera filmu ukazującego rowerowy sezon 2017 pod znakiem Local Series of Downhill (LSD). Nie zabraknie również krótszych, amatorskich produkcji na przesłanych przez rowerzystów.

Osoby, które chcą zgłosić swoją produkcję proszone są przez organizatorów o zgłoszenie na adres marcinmatuszny@wp.pl, gdzie trzeba podać link oraz krótki opis filmiku. Czas na zgłoszenia amatorskich produkcji mija 18 lutego. Przedsprzedaż biletów ruszy 14 lutego na stronie bielskiego oddziału Heliosa.

Link do wydarzenia na Facebooku -www.facebook.com/events/1685799728152198/

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj