bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 24 stycznia 2018
  • 5 lutego 2018
  • wyświetleń: 2025

DobEdu zaprasza: zagraj z nami na Bum Bum Rurkach!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "DobEdu" podaj

Za nami:

Mamy dobrą wiadomość dla animatorów, nauczycieli przedszkola, szkoły podstawowej, wychowawców, muzyków i wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę. Na zaproszenie DobEdu już w lutym na Śląsk przyjedzie Dawid Gacek - człowiek nieokiełznany, spontaniczny i charyzmatyczny, który prowadził grupę 700 osób do pobicia rekordu Guinnessa w grze na Bum Bum Rurkach.Od 7 lat odwiedza różne miejscowości w Polsce i pokazuje, jak można przy pomocy tych zwykłych-niezwykłych plastikowych rurek zaktywizować grupę i jak w prosty sposób wykorzystać kolorowe tuby do zabawy z rytmem i nie tylko.

Poprowadzi on dwa szkolenia z zastosowania Bum Bum Rurek w nauczaniu dzieci i młodzieży: 9 lutego w Jastrzębiu-Zdroju oraz 10 lutego w Bielsku-Białej. W czasie każdego ze spotkań nie tylko nauczymy się wydobywać dźwięki z kolorowych tub, ale przede wszystkim przekonamy się, że mogą one służyć do wielu, również pozamuzycznych, zabaw. Będzie też okazja, by poznać inne instrumenty w tym samym systemie kolorystycznym. Każdy uczestnik po szkoleniu otrzyma zaświadczenie, konspekt z materiałami online, a także nagranie video ze szkolenia.

Jeśli więc:
- masz Bum Bum Rurki, ale nie wiesz, jak ich używać,
- masz Bum Bum Rurki, wiesz, do czego służą, ale chcesz się nauczyć, jak w prosty sposób zaimponować dzieciom, rodzicom i innym, wykorzystując je w zabawie,
- nie masz Bum Bum Rurek, ale lubisz wyzwania i chcesz się przekonać, że w szybkim czasie możesz stać się ekspertem od rurkowych zabaw,
- nie masz pojęcia, co to są Bum Bum Rurki, ale lubisz muzykować i dobrze się bawić,
to zapraszamy na szkolenie, które jest właśnie dla CIEBIE!

Ilość miejsc ściśle ograniczona. Więcej informacji i zapisy na stronie www.dobedu.pl.

DobEdu

43-512 Bestwina
ul. Podleska 116

tel. 881203113Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

DobEdu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "DobEdu" podaj