bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 11 grudnia 2017
  • 16 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3641

Gody Beskidzkie. V Piknik Organizacji Pozarządowych w Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

16 grudnia w godzinach od 12.00 do 20.00 w Centrum Handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej organizacje pozarządowe z subregionu południowego będą miały okazję zaprezentować się mieszkańcom naszego miasta i odwiedzającym je gościom podczas Targów Ekonomii Społecznej zorganizowanych pod hasłem "Gody Beskidzkie. Tradycja Świętowania - V Piknik Organizacji Pozarządowych".

ngo
IV Piknik NGO w Beskidzkim Rytmie · fot. Gemini Park


Targi Ekonomii Społecznej umożliwią promocję lokalnych produktów i usług świadczonych przez podmioty ekonomii społecznej z subregionu południowego. Na stoiskach przygotowanych w Gemini Park będzie można zapoznać się również z dorobkiem oraz programem działania organizacji pozarządowych, zajmujących się różnorodną tematyką, m.in. edukacją, kulturą i sztuką, sportem, turystyką, a także ochroną zdrowia i pomocą społeczną.

Tegoroczne Targi - oprócz pokazania lokalnego charakteru ekonomii społecznej i wzmocnienia jej wizerunku - przybliżą także tradycję Świąt Bożego Narodzenia regionu Podbeskidzia, od muzyki, poprzez regionalne wypieki i rękodzieło.

Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje, m.in. pod okiem animatorów będzie można pospacerować na szczudłach! Z pomocą plastyków będą wykonywane unikatowe prace rękodzielnicze pod hasłem "bombkowe szaleństwo", a wszystko to dopełni muzyka na żywo, w rytmie kolęd i pastorałek. Niebywałą atrakcją dla miłośników astronomii i nie tylko, będzie możliwość zobaczenia ciemnego nieba w wirtualnym namiocie obserwacyjnym i „dotknięcie” gwiazdki z nieba. Część artystyczna Pikniku rozpocznie się od godziny 12.00 i trwać będzie z przerwami do końca wydarzenia.

Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego - Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020 i realizowany w ramach projektu pn. "OWES subregionu południowego", którego partnerami są: Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości, Miasto Bielsko-Biała oraz Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki.

Realizatorem Targów Ekonomii Społecznej, pod kierunkiem Miasta Bielska-Białej jako partnera projektu, jest Stowarzyszenie Centrum Sztuki Kontrast.

gody beskidzkie

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj