Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 listopada 2017
  • 18 listopada 2017
  • wyświetleń: 2104

Kasia Pietrzko i Ania Mysłajek w Cavatina NP Studio w Bielsku

Za nami:

W weekend w Cavatina NP Studio w Bielsku-Białej będzie można usłyszeć dwa niezwykłe koncerty. Bohaterki to Kasia Pietrzko i Ania Mysłajek - bielszczanki z dużą gracją, energią i siłą przebicia.

Wszystkich entuzjastów brzmienia czarno-białych klawiszy serdecznie zapraszamy na recital fortepianowy Steinway's Piano Night w wykonaniu niezwykłej artystki - Kasi Pietrzko. Zdaniem znawców tematu jej grę charakteryzują czuły zmysł improwizatorski, nieposkromiona wyobraźnia harmoniczna i bogata brzmieniowo kreatywność. Pomimo młodego wieku Kasia ma już na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym najnowsze - debiutancką płytę "Forthright stories", której muzyczne fragmenty z pewnością usłyszymy podczas występu Kasi.

Jej koncert odbędzie się w piątek, 17 listopada o godzinie 19.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Rezerwacja miejsc dostępna jest pod adresem: katarzyna.pytlarczyk@cavatina.pl.

Kasia Pietrzko


Z kolei Ania Mysłajek znawcom bielskiej i nie tylko, sceny muzycznej przedstawiać nie trzeba. To uznana wokalistka i autorka tekstów, laureatka wielu festiwali, a prywatnie wulkan energii i dobrego humoru. Jej obecny autorski projekt solowy to mieszanka pop-rock z elementami funky i soul. Wszystko to podparte szczerymi i osobistymi tekstami. Na sobotniej scenie w Cavatinie towarzyszyć jej będą Sebastian Adamczewski (gitara), Robert Okręglicki (bas) i Andrzej Obuchowski (perkusja).

Koncert zaplanowano na sobotę, 18 listopada o godzinie 19.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Rezerwacja miejsc dostępna jest pod adresem: katarzyna.pytlarczyk@cavatina.pl.

Ania Mysłajek

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.