Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 listopada 2017
  • 4 listopada 2017
  • wyświetleń: 1270

„Tańce Polskie” - koncert kameralny w sali widowiskowej Kubiszówki

Za nami:

W sobotę, 4 listopada o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz odbędzie się koncert kameralny „Tańce Polskie”! Organizatorami koncertu są: Bielskie Towarzystwo Muzyczne oraz Kubiszówka.

Koncert będzie okazją do poznania genezy najsłynniejszych tańców polskich. W programie koncertu usłyszą Państwo melodie narodowych tańców polskich, przekształcone w utwory klasyczne oraz rozrywkowe w ciekawych i nietuzinkowych aranżacjach!

Podczas koncertu wystąpią: Joanna Jatkowska - śpiew, Agata Adamczyk - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Piotr Sadowski - skrzypce. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Koncert jest organizowany w ramach projektu Kultura Dostępna - Muzyka dla wszystkich w szkołach wiejskich i dla wybranych środowisk na wsi i w mieście. Zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„Tańce Polskie” - koncert kameralny

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.