bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 20 stycznia 2012
  • wyświetleń: 3090

Kolejny wieczór WSEH-Artu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna" podaj

Za nami:

W piątek 20 stycznia o godzinie 19.30 w Wyższej Szkołe Ekonomiczno-Humanistycznej odbędzie się kolejny wieczór WSEH-ARTu. Nie tylko zobaczymy i usłyszymy studentów uzdolnionych muzycznie i graficznie, ale także wysłuchamy limeryków i recitalu profesora Bierwiaczonka.

Reklama

WSEH-Art, Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna
fot. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna


Jako pierwszy zaprezentuje się Zbigniew Fibinger. Laureat m.in. I nagrody w zeszłorocznym konkursie WSEH na tłumaczenie wiersza, przeczyta kilka swoich limeryków i innych dość nieprzyzwoitych tekstów.

Hubert Jarentowski, bardzo zdolny student I roku studiów II stopnia filologii angielskiej, znany już z poprzedniego WSEH-ARTu świetnie zagra i zaśpiewa kilka rockowych piosenek (swoich i nie tylko).

Inny równie utalentowany student I roku II stopnia filologii angielskiej Michał Kwaterki pokaże próbki swoich komputerowych grafik i powie, o co w nich chodzi.

Spotkanie zakończy autorski recital Profesora Bierwiaczonka w uroczym otoczeniu Aśki Kajstury (studia II stopnia filologii angielskiej) i swoich znakomitych muzyków.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna" podaj