Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 lipca 2017
  • 3 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2676

Spotkanie z pisarką Magdaleną Majcher w klubokawiarni aquarium

Za nami:

W czwartek, 3 sierpnia o godzinie 18.00, w klubokawiarni aqarium odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką Magdaleną Majcher - autorką powieści obyczajowych "Jeden wieczór w Paradise", "Stan nie!błogosławiony" i "Matka mojej córki". Autorka będzie opowiadać o swojej ostatniej książce, która miała premierę w maju a także uchyli rąbka tajemnicy o planach wydawniczych na kolejne miesiące. Premiera jej następnej powieści zaplanowana jest na wrzesień.

Magdalena Majcher pisarka


Spotkanie poprowadzi Karolina Ubych - blogerka książkowa (zapiski-fiszki.blogspot.com) i koordynatorka spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki Kobiet z Podbeskidzia.

Kilka słów o Magdalenie Majcher:
  • Magdalena Majcher jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych, recenzentką, blogerką, redaktorką, copywriterką i mamą dwóch synów.

  • Zaczęła pisać na urlopie macierzyńskim, kiedy doszła do wniosku, że praca na etacie nie jest dla niej i zamierza poświęcić się zajęciu, które umożliwi jej jednoczesne wychowywanie dzieci oraz pracę zawodową.

  • Jej recenzje, wywiady i artykuły ukazują się regularnie w portalach internetowych i w prasie, a opowiadania są publikowane w czasopismach kobiecych. Prowadzony przez Magdalenę Majcher blog literacki „Przegląd czytelniczy” jest chętnie odwiedzany przez internautów.

  • Debiutowała w maju 2016 r. Jej debiutancka powieść, „Jeden wieczór w Paradise”, otrzymała nagrodę czytelników w plebiscycie Najlepsza książka na lato portalu granice.pl (kategoria: powieść obyczajowa).

  • Dziś ma w swoim dorobku już trzy powieści, z których dwie - „Stan nie!błogosławiony” i „Matka mojej córki” zostały wydane przez bielskie wydawnictwo Pascal.

kk / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.