bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 czerwca 2017
  • 10 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1477

"Rodzina razem się trzyma" - piknik artystyczny na łące za Kubiszówką

Za nami:

Kubiszówka wraz ze Stowarzyszeniem Akademia Seniora, Radą Osiedla Górne Przedmieście oraz Radą Osiedla Śródmieście zapraszają na piknik artystyczny "Rodzina razem się trzyma", który odbędzie się w sobotę 10 czerwca w godzinach 15.00-19.00 na łące za Kubiszówką i Książnicą Beskidzką.

piknik z nadzieją
fot. diecezja.bielsko.pl


Na pikniku nie zabraknie różnorodnych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Warsztaty florystyczne, plastyczne, rękodzielnicze, warsztaty ekosianka, konkursy rodzinne, gry i zabawy - to tylko niektóre propozycje naszego wydarzenia.

Nie zabraknie też ciepłego poczęstunku dla wszystkich gości, pajdy chleba ze smalcem serwowanej przez Radę Osiedla Górne Przedmieście oraz pysznych ciast przygotowanych przez Akademię Seniora!

Ze względów organizacyjnych parkingi na terenie Książnicy i Kubiszówki będą nieczynne. Prosimy o przyjazd autobusami bądź zostawianie samochodów na pobliskich parkingach - przy BCK-u oraz na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Słowackiego.

Wstęp wolny!

piknik artystyczny

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.