bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 30 maja 2017
  • 5 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1213

Bilety na film "Mumia" już w sprzedaży!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

​26 maja Multikino rozpoczęło sprzedaż biletów na film "Mumia". Kup bilety już dziś i nie przegap nowej filmowej wersji legendy, która fascynuje ludzkość od setek lat. "Mumia" wejdzie na ekrany 9 czerwca. Bilety są dostępne w kasie Multikina Czechowice-Dziedzice oraz na www.multikino.pl.

Multikino


Trzykrotnie nominowany do Oscara Tom Cruise i laureat Nagrody Akademii Russell Crowe w nowej filmowej wersji legendy, która fascynuje ludzkość od setek lat.

Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka (znana ze "Star Trek: w nieznane" Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni.

Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy filmu "Mumia" można nabyć w kasie kina, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj