bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 29 listopada 2011
  • 3 grudnia 2011
  • wyświetleń: 3539

Festiwal Babskie Bielsko

Za nami:

Babskie Bielsko to festiwal stworzony przez kobiety dla kobiet z Bielska-Białej i całego Podbeskidzia. W dniach 2 i 3 grudnia odbędzie się trzecia edycja festiwalu w lokalach przy Rynku w Bielsku.

Reklama

Babskie Bielsko
Poprzednia edycja Festiwalu Rozwoju Kobiet - Babskie Bielsko


Festiwal Babskie Bielsko


Inauguracyjne otwarcie Festiwalu Babskie Święta odbędzie się 2 grudnia w klubie Waga.

Charakter imprezy utrzymany będzie w tematyce nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra, a odbywać się będzie w lokalach przy bielskim Rynku, specjalnie oznaczonych z tej okazji.

Kilkadziesiąt warsztatów podzielonych zostało w 6 różnych Akademii: Świątecznego Relaksu, Świątecznych Stylizacji, Świątecznego Smaku, Dekoracji i Prezentów, Piękna i Zdrowa w Nowym Roku oraz specjalna Akademia dla dzieci i rodziców - Akademia Eko - Świąt.

Akademia Dekoracji i Prezentów, to kopalnia twórczości artystycznej, gdzie będzie można własnoręcznie stworzyć niepowtarzalną, atłasową bombkę, oryginalnie zapakować prezent, czy też wykonać dekoracje z gotowego filcu.

Akademia Eko - Świąt, to specjalne warsztaty dla dzieci i rodziców. Maluchy będą mogły wziąć udział w rowerowym eko-wyścigu F1, ozdobić pierniki, zrobić recyklingowe ozdoby świąteczne, a gdy poczują się zmęczone, odpoczną przy czytanych na głos bajkach.

Tak było podczas poprzedniej edycji festiwalu

Babskie Bielsko · fot. babskiebielsko.pl


Akademia Świątecznego Relaksu, wprowadzi w niezwykły świat herbat. Pozwoli zapomnieć o zgiełku tego świata, a koncert gongów i mis tybetańskich, pomoże odnaleźć wewnętrzną harmonię duszy i ciała.

Akademia Świątecznych Stylizacji przenosi w świat mody, makijaży i fryzur nie tylko sylwestrowych. Będzie też lekcja „Perfekcyjna na obcasach”, gdzie stylistki podpowiedzą jak z gracją poruszać się w szpilkach.

Akademia Piękna i Zdrowa w Nowym Roku oferuje Paniom darmowe zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne.

Natomiast zdrowe gotowanie, dekoracje świątecznego stołu, oryginalne przepisy na grzańce, wszystko to czeka w Akademii Świątecznego Smaku.

Na Mini Kiermaszu Świątecznym znaleźć będzie można pomysły na nietypowe świąteczne prezenty, a także będzie można zakupić je w specjalnych, promocyjnych cenach.

Z pewnością każda z Pań, znajdzie coś specjalnego dla siebie.
Być może odkryje w sobie nową pasję, rozwinie już posiadany talent, bądź dowie się czegoś nowego, interesującego, niebanalnego. Miło spędzi czas w zimowej, przedświątecznej atmosferze, spotka się z przyjaciółkami, nawiąże nowe znajomości.

Festiwal zakończy się 3 grudnia w Kawiarni Teatralnej Pod Sceną.

Szczegółowy program festiwalu Babskie Święta, znajduje się na stronie internetowej www.babskiebielsko.pl

lik / bielsko.info

źródło: Festiwal Babskie Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.