bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 28 października 2016
  • 31 października 2016
  • wyświetleń: 1825

Dwa maratony Halloween do wyboru w Kinie Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

28 i 31 października - dwie noce i aż osiem premierowych filmów podzielonych na dwa niezwykłe zestawy. Kino Helios przygotowało maratony z okazji Halloween 2016.

Maraton Halloween: Horrory pełne absurdu

Dla tych, którzy lubią „strasznie dobrze bawić się” w kinie, polecamy zestaw Horrorów pełnych absurdu. Mamy tam cztery niebanalne, rozbrajające komedie/horrory, dostępne tylko dla widzów sieci kin Helios! Zagramy kolejno: „Night of the living Deb", „Hellbenders”, „Bunny the killer thing” i na koniec “Witching & Bitching”. Pewne jest, że po tak przerażającej dawce śmiechu jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć!

Maraton Halloween: Horrory pełne grozy

Dla tych, którzy lubią „strasznie bać się” w kinie, polecamy zestaw Horrorów pełnych grozy ze światową premierą filmu „The possesion experiment”! Poza tym, zagramy jeszcze trzy najstraszniejsze horrory jakie widzieliśmy w ostatnim czasie i to wszystko dostępne tylko dla widzów sieci kin Helios! Pewne jest, że po tak przerażającej dawce strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć.

Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi.

A może jesteście gotowi na oba… ?

Dwa maratony Halloween do wyboru w Kinie Helios

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj