bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 19 października 2016
  • 23 października 2016
  • wyświetleń: 1284

Helios: "Pierwszy raz w kinie" - specjalny seans dla dzieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Już 23 października o godzinie 12.00 Kino Helios zaprasza na kolejny seans Pierwszy raz w kinie. Film, jaki obejrzą najmłodsi kinomani, to zestaw animacji „Lwia Straż”.

Wszyscy pamiętamy niezapomniany przebój Disney ’a „Król Lew”. Czas pokazać naszym dzieciom kontynuację przygód Simby. Tym razem Kion, drugi syn Simby i Nali zostaje przywódcą grupy zwierząt chroniących Lwią Ziemię. Lwiątko postanawia zwerbować do drużyny przyjaciół, aby pomogli mu strzec spokoju na swoim terytorium. Wspólnie przeżywają wiele niebezpiecznych przygód.

Maluchy będą miały okazję obejrzeć na dużym ekranie pokazy Lwiej Straży. Oprócz wspaniałego seansu, na dzieci czekają konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje. A po seansie każdy maluch otrzyma kolorowy balonik.

"Pierwszy raz w kinie"


„Pierwszy raz w kinie” to specjalny moment dla całej rodziny. Dzięki temu wydarzeniu, pierwsza wizyta w kinie będzie wielkim i niezapomnianym wydarzeniem dla młodego kinomana. Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, siadają w wielkich fotelach i przeżywają pierwsze bajkowe emocje! Specjalnie dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy wyjątkowe warunki: światła w salach kinowych pozostaną lekko zapalone, a dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności.

Na seans z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun, dzieci są naszymi Gośćmi i otrzymują bilet bezpłatny. Każdy młody Widz tego specjalnego seansu otrzyma imienny Dyplom Małego Kinomana.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj