bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 19 października 2016
  • 23 października 2016
  • wyświetleń: 2989

Filmowe Poranki dla dzieci w bielskim kinie Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Konkurs:

Kino Helios zaprasza na moc niespodzianek i kolejne odcinki z serii Filmowe Poranki - Kosmoloty! W niedzielę, 23 października o godzinie 10.30 widzowie zobaczą nowy zestaw bajek z serii Kosmoloty.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Na sali przed bajką zapraszamy na wspólne budowanie z Klubem Kreatywnego Inżyniera Flojamo. Dla każdego dziecka, które przyniesie przedmiot związany z Halloween czeka niespodzianka. Po seansie każdy uczestnik otrzyma upominek.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy również na kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami 6 listopada o godzinie 10.30. Obejrzymy zestaw bajek z serii Przygody Słoniczki Elli.

KONKURS

Aby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny seans Filmowego Poranka (23 października o godzinie 10.30) wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać, jak nazywa się przywódca Kosmolotów.

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Wygrywa jedna osoba, która jako pierwsza odpowie na zadane pytanie!

UWAGA! Jedna osoba może wygrać zaproszenie wyłącznie na jedno wydarzenie w miesiącu! Odpowiedzi osób, które w danym miesiącu otrzymają już bilety, nie będą brane pod uwagę!

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj