bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 2 września 2016
  • 3 września 2016
  • wyświetleń: 3714

Igrzyska na Słonecznym - w parku przy ul. Braci Gierymskich

Za nami:

W sobotę 3 września w parku przy ul. Braci Gierymskich na terenie osiedla "Słoneczne" w Bielsku-Białej odbędzie się kolejna edycja "Igrzysk na Słonecznym". Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00.

igrzyska na słonecznym
fot. UM Bielsko-Biała


Poprzednia edycja Igrzysk przyciągnęła kilkadziesiąt dzieci oraz ich rodziców. Wszyscy bawili się znakomicie. W tym roku współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie PAW, a środki pochodzą z projektu „Podwórkowo” w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich FIO Śląskie Lokalnie.

W programie igrzysk przewidziano fantastyczne zabawy i konkurencje dla dzieci - całkiem małych, małych i tych ciut większych:) A także... miłe nagrody dla wszystkich uczestników oraz nagrody specjalne dla najbardziej zaangażowanych konkursowiczów. Tu nie chodzi o zwycięstwo. Tu chodzi o radosną zabawę szczęśliwych dzieci!

Kto wystartuje w „biegu na trzy nogi”? Kto wygra wyścigi w "spodniach trzyosobowych"? Kto odważy się wskoczyć do worka? No kto? Dzieci ze Słonecznego!

Będą zabawy w przeciąganie liny, rzuty do tarczy, rywalizacja w rzutach kaloszem, tory przeszkód, mecze unihokeja, konkurs skoków na skakance i mega skakance… ie zabraknie malowania buziek, malowania graffiti, modelowania balonów, puszczania ogroooomnych baniek i mega bierek.

ups / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.