bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 25 kwietnia 2016
  • 14 maja 2016
  • wyświetleń: 2543

Bilet za 400 groszy podczas 27. Festiwalu Sztuki Lalkarskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj

21 maja teatry publiczne w całej Polsce zagrają swoje spektakle w ramach organizowanej już po raz drugi akcji biletu za grosze. W ubiegłym roku jego cena (250 groszy) nawiązywała do okrągłej rocznicy istnienia teatru publicznego w Polsce. W tym roku odwołuje się z kolei do rocznicy śmierci dramatopisarza wszechczasów - Williama Shakespeare’a. Bilety w specjalnej cenie 400 groszy (4 zł) będzie można kupić osobiście w kasach teatrów. Sprzedaż rozpocznie się 14 maja.

Reklama

Teatr Lalek Banialuka ponownie włączył się w akcję koordynowaną przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. W tym roku obchody Dnia Teatru Publicznego zbiegły się w czasie z 27. Międzynarodowym Festiwalem Sztuki Lalkarskiej. Najbliższa edycja festiwalu odbędzie się dokładnie w 50. rocznicę jego powstania. Jest to zatem znakomita okazja do podwójnego świętowania.

W ramach akcji „Bilet za 400 groszy” będzie można zobaczyć przedstawienia Mister Mølsk Etienna Borgersa z Holandii oraz Herosi z plastiku Ariela Dorona z Izraela.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 14 maja i będzie prowadzona tylko w kasach teatrów. Na spektakle grane w ramach akcji „Bilet za 400 groszy” jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety.

Bilet za 400 groszy podczas 27. Festiwalu Sztuki

BM / bielsko.info
źródło: Teatr Lalek Banialuka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Banialuka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj