bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 15 marca 2016
  • 20 marca 2016
  • wyświetleń: 1331

Filmowy Poranek Scooby Doo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Konkurs:

Kolejny seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo już wkrótce! W niedzielę, 20 marca o godzinie 10.30 widzowie zobaczą "Scooby-Doo! Brygada detektywów - Best of 6", czyli wybrane przez widzów najlepsze odcinki z przygodami dzielnej Brygady.

Tym razem Kino Helios również zaprezentuje 4 części:
  • Człowiek w lustrze
  • Bramy mroku
  • Po drugiej stronie
  • Przemiana


Projekcję filmów z serii Scooby-Doo! poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej…niezmiennie z dreszczykiem pozytywnych emocji!

Uczestnicy Filmowych Poranków! Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Akademii Młodych Odkrywców Scooby-Doo! W ramach Akademii będziemy rozwiązywać zagadki i tropić przestępców, odczytywać zaszyfrowane wiadomości i interpretować poszlaki. Zadania, które przed nami stoją, wymagają przebiegłości, spostrzegawczości i rozwagi. Więc do dzieła!

Uczestnik Akademii Młodego Odkrywcy otrzymuje kartę sprawności, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki potwierdzające kompetencje Młodego Odkrywcy Scooby-Doo. Za 6 zdobytych pieczątek czeka na was wyjątkowa odznaka Młodego Odkrywcy Scooby-Doo - potwierdzająca zdobyte umiejętności! Za kolejne 6 następna odznaka za kolejne zdobyte sprawności.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Akademii Młodych Odkrywców Scooby-Doo jest www.czasdzieci.pl. Po seansie każdy uczestnik otrzyma upominek ze Scooby-Doo.

KONKURS

Aby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo wystarczy w komentarzu pod artykułem odpowiedzieć na pytanie: Jak Scooby-doo udekoruje pisanki na Wielkanoc?

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Kto pierwszy, ten lepszy!

UWAGA! Jedna osoba może wygrać zaproszenie wyłącznie na jedno wydarzenie w miesiącu! Odpowiedzi osób, które w danym miesiącu otrzymają już bilety, nie będą brane pod uwagę!


Konkurs został zakończony. Podwójne zaproszenie wygrywa Natalia Michalska.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj