bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 9 marca 2016
  • 11 marca 2016
  • wyświetleń: 891

Maraton "Niezgodnej" w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Już 11 marca Kino Helios zaprasza na Maraton Niezgodnej. Będzie to niezwykła noc z ekranizacjami jednego z najciekawszych fenomenów literackich ostatnich lat.

Maraton "Niezgodnej" w Heliosie


Zrealizowane z wielkim rozmachem trzy części wizjonerskiej superprodukcji science fiction również w kinie odniosły ogromny sukces. Po premierze „Niezgodnej” świat był podzielony, „Seria Niezgodna: Zbuntowana” ruszyła go z posad, ale już dzięki części trzeciej „Seria Niezgodna: Wierna” poznamy prawdę, która zmieni wszystko. To będzie ostateczna walka o świat i miłość na którą musicie być gotowi! Pewne jest, że po takiej dawce emocji, jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć…

Start: 11 marca godzina 23.00 do rana.

Zagramy:
  • Niezgodna
  • Seria Niezgodna: Zbuntowana
  • Seria Niezgodna: Wierna (Premiera!)


Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Konkurs

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj