
Rozrywka
- 18 lutego 2016
- wyświetleń: 965
Wystawa "Szkice z podróży" w Bielsku
Za nami:
W czwartek, 18 lutego o godzinie 18.00 w Domu Włókniarzy w Bielsku-Białej otwarta zostanie wystawa "Szkice z podróży" Krystyny Nikiel.
- Moja pasja to dokumentacja otaczającego mnie świata. Niezależnie czy maluję, rysuję, fotografuję, szyję, zawsze to co robię dotyka rzeczy, którymi żyję w danym momencie. Świat jest piękny taki jaki jest, dlatego czerpię inspiracje z otaczających mnie barw i historii spotkanych ludzi. Każdy projekt to nowa podróż i wyzwanie - mówi o sobie artystka.
Krystyna Nikiel - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Dyplom magisterski obroniła w 2014 roku w pracowni malarstwa prof. Zbigniewa Blukacza oraz w pracowni ilustracji dr Anny Machwic-Adamiewicz. Obecnie instruktor zajęć artystycznych dla dzieci i dorosłych.
ZOBACZ TAKŻE

6 grudniaZwiedzanie z Panem Ołówkiem i Panem Taśmą na Mikołajki

„Świerszczyk” ma 80 lat! Wystawa jubileuszowa w Centrum Bajki i Animacji OKO

DzisiajWernisaż wystawy „Mój drugi dom daleko od Aten” w Kubiszówce

Wystawa „Interpretacje” w Galerii Akcent

[ZDJĘCIA] Festiwal Deszczowa Poezja: spotkania, koncerty, spektakle, deszczowanie wierszy

Wernisaż pokonkursowej wystawy XXI Konkursu Zdobnictwa Bibułkowego w Bielsku-Białej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


