bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 lutego 2016
  • 28 marca 2016
  • wyświetleń: 3635

Słoń promuje płytę w Rudeboy Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz One2Pablo zapraszają na koncert Słonia promujący jego najnowszy albumu „Brain Dead Familia”! Słonia wspierał będzie niezawodny Dj Soina.

Reklama

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 28 marca. Otwarcie bram o godzinie 18.00, początek koncertu o 19.00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 złotych, zaś w dniu koncertu - 30 złotych. Wstęp bez ograniczeń wiekowych.

Słoń promuje płytę w Rudeboy Club


Płyta BDF to kontynuacja dotychczasowych poczynań Słonia na polskiej scenie Rap. Na albumie usłyszymy dawkę lirycznych anomalii, położonych na produkcjach krajowych producentów. Krążek składa się z 14 tracków autorstwa 9 producentów, a obok Słonia pojawi się 7 gości.Gościnnie na płycie usłyszmy: Groove (Drown My Day), Blaze Ya Dead Homie, Dejan, Penx, HZD/Hazzidy, Guzior oraz Oxon. Bity wyprodukowali: Dj Creon, Chris Carson, The Returners, White House, Tmk Beatz, Mikser, Dyniak, Matheo, SSZ. Za skrecze odpowiadają Dj Soina oraz Dj Ace. Efekt końcowy bardzo ładnie gładzi musk - krótko w swoim stylu, podsumowuje płytę Słoń.

BM / bielsko.info

źródło: RudeBoy Club

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj