bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 lutego 2016
  • 4 lutego 2016
  • wyświetleń: 1341

Koncert Drużyny Mistrzów w Bielsku

Za nami:

Fundacja Drużyna Mistrzów powstała, aby promować pozytywne wartości, motywować do ewolucji życiowej i wspierać w jej realizacji. 4 lutego będzie można ją usłyszeć w Bielsku-Białej.

Reklama

W czwartek, 4 lutego Drużyna Mistrzów wystąpi w LUCE Arena o godzinie 20.00. W ramach przyjazdu ekipy z Krakowa nakręcony zostanie teledysk do kawałka napisanego przez Bosskiego Romana specjalnie na tę okazję - "LUCE - rozdajemy światło". Przed koncertem odbędą się warsztaty dla Chłopaków z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w BB, którzy wystąpią również w teledysku. Koncert ma charakter profilaktyczny. Wstęp na wydarzenie jest wolny.Drużyna Mistrzów o sobie: - na kanwie haseł sport, muzyka, pasja staramy się motywować i mobilizować młodych ludzi, ukazując przeróżne ciekawe dyscypliny sportowe, pomysły na życie i pasje artystyczne związane głównie z muzyką hip-hop.

Nasza Fundacja ma za zadanie tworzyć pozytywne trendy rozwoju osobistego w opozycji do destruktywnych postaw, zatracenia, nałogów i wszelkich innych czynników prowadzących do degeneracji fizycznej czy psychicznej.

Do naszego projektu zapraszamy idoli ze świata sportu i muzyki, którzy mają uznanie wśród młodzieży oraz autorytet. Dzięki tworzeniu pozytywnych trendów przez idoli staramy się nakierować młodych ludzi w stronę szeroko-pojętego rozwoju osobistego.


Koncert Drużyny Mistrzów w Bielsku

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.