bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 14 października 2011
  • 15 października 2011
  • wyświetleń: 2709

Konkurs: bilety na "Muszkieterów"!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cinema City" podaj

Prawdziwi muszkieterowie, zapierające dech w piersiach pokazy szermierki, liczne gry i zabawy! To wszystko czeka na fanów Atosa, Portosa, Aramisa i D’Artagnana już w weekend 14-16 października w wybranych kinach Cinema City!

Trzej Muszkieterowie


Z okazji polskiej premiery filmu „Trzej Muszkieterowie 3D” sieć kin Cinema City przygotowała specjalne atrakcje dla miłośników „płaszcza i szpady”. Tego nie można przegapić!

Widzowie Cinema City jeszcze czegoś takiego nie przeżyli! W najbliższy weekend, 14-16 października, czwórka najsławniejszych muszkieterów - Atos, Portos, Aramis i D’Artagnan - zawładnie kinem. W wybranych kinach Cinema City na chwilę będzie można wcielić w rolę bohaterskich muszkieterów i wziąć udział w niesamowitych pokazach szermierki. Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego! Przygoda czeka w Cinema City!

Porywająca opowieść o prawdziwej przyjaźni, miłości, honorze i lojalności w doborowej obsadzie aktorskiej już na ekranach kin Cinema City! Trójka osławionych muszkieterów - Atos (Matthew Macfadyen), Portos (Ray Stevenson) i Aramis (Luke Evans) - za sprawą spisku tajemniczej Milady - w tej roli znakomita Milla Jovovich - zostaje odsunięta od straży królewskiej. Wkrótce do szermierzy dołącza młody i piekielnie zdolny D’Artagnan. W tym samym czasie przebiegły kardynał Richelieu (Christoph Waltz) planuje spisek w celu zdobycia królewskiej korony. Pomaga mu w tym Milady oraz niegodziwy Buckingham (Orlando Bloom). Jedynie trzech muszkieterów, wraz z nowym i niezwykle utalentowanym kompanem, są w stanie zapobiec katastrofie i ocalić pokój z Anglią.
Najnowsza odsłona ponadczasowego dzieła Aleksandra Dumasa w nowoczesnej technologii 3D już w kinach Cinema City!

---

Konkurs!

Dla fanów bielsko.info wspólnie z Cinema City przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na film "Trzej Muszkieterowie" w dniach 17 - 20 października w Cinema City Bielsko-Biała.

Pojawią się dwa pytania. Zaproszenia wygrają osoby, które jako pierwsze w komentarzach udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Uwaga! Podczas podawania odpowiedzi należy być zalogowanym. Liczy się tylko pierwsza podana odpowiedź. Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę.

Pierwsze pytanie:
1. Kto jest autorem (prosimy podać imię i nazwisko) powieści "Trzej Muszkieterowie"?

Prawidłowa odpowiedz: Aleksander Dumas

Jako pierwszy prawidłowej odpowiedzi udzielił Kuba Szromek. Informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana po zakończeniu konkursu.

Drugie pytanie:
2. Jak nazywała się tytułowa bohaterka filmu w reżyserii Luca Bessona, w którym Milla Jovovich zagrała w 1999 roku?

Prawidłowa odpowiedź: Joanna d'Arc

Jako pierwsza prawidłowej odpowiedzi udzieliła Paulina Chojnicka. Informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana po zakończeniu konkursu.

adv / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cinema City

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cinema City" podaj