bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 14 stycznia 2016
  • 17 stycznia 2016
  • wyświetleń: 2603

Targi Regionalne w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Wszystkich miłośników zdrowego i dobrego jedzenia oraz ręcznie robionych produktów regionalnych, ceniących sobie wysoką jakość produktów, Sarni Stok zaprasza na pierwszą w tym roku edycję Targów Produktów Regionalnych, która odbędzie się w 15-17 stycznia.

Targi Produktów Regionalnych organizowane są regularnie od 2007 roku zyskując coraz większą rzeszę zwolenników. Podczas targów wystawcy mają możliwość zaprezentować swoje unikatowe produkty oraz zyskać Klientów ceniących zarówno smak, jak i doskonałą jakość. Wśród oferowanych produktów znaleźć można: wędliny wytwarzane według tradycyjnych receptur, pieczywo na naturalnych zakwasach, domowe przetwory, naturalne miody, wędzone ryby, oscypki, kawy, wina oraz rękodzieło artystyczne - koronka koniakowska, obrusy, firany itp.

Targi Produktów Regionalnych odbywają się w jeden weekend każdego miesiąca, w godzinach otwarcia Centrum. W najbliższy piątek Targi odbędą się w godzinach od 9.00 do 23.00, w sobotę w godzinach od 9.00 do 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00.

Targi Regionalne w Sarnim Stoku

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj