Rozrywka

  • 8 stycznia 2016
  • 10 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1910

WOŚP zagra w Galerii Sfera

Za nami:

W najbliższą niedzielę, 10 stycznia, 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Sfera. Tym razem na terenie galerii kwestować będą harcerze z 37. Drużyny Harcerskiej "Błękitna Drużyna".

W godzinach od 10.00 do 20.00 będzie można zdobyć wszelką potrzebną wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy, tj. jak poprawnie wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową, jak wzywać służby ratunkowe czy też co powinno wchodzić w skład apteczki. Na parkingu Galerii I pojawi się również ambulans do pobierania krwi, w którym dzięki Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w godzinach od 10.00 do 16.00 będzie można wziąć udział w honorowej akcji krwiodawstwa.

WOŚP zagra w Galerii Sfera


Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w druga niedzielę stycznia każdego roku. Blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze, rozliczane następnie w ponad 1700 sztabach, w tym w kilkudziesięciu zlokalizowanych w wielu miejscach na świecie. W ciągu poprzednich 23 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medyny sumę ponad 650 mln zł. Galeria Sfera jest partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już po raz siódmy.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj